ייעוץ פסיכולוגי בקריות

טיפול זוגי אונליין

טיפול זוגי אונלייןטיפול זוגי אונליין היא מסגרת טיפולית בה מנסים לתקשר את המתחים הזוגיים וסיבותיהם ובכך לפרוק את המערכת הזוגית מהמטען הרעיל של אמירות כבושות, ספקות, האשמות, התאכזבויות תכופות ושאר מיני רעות דומות שהקשר נדבק בהן. לטיפול לזוגות מומלץ להגיע מתוך הסכמה הדדית לנסות ולמנוע את המשך דעיכתו והעכרותו של הקשר.
הטיפול זוגי יכול להיות ממתכונת של טיפול זוגי אונליין פרטני ועד טיפול לזוגות רבים תוך גילוי בעיות דומות, השתקפויות ותבניות הדחקה מסוכנות, בכול זאת הטיפול לזוגות הנפוץ הינו הפרטני והוא ניתן על ידי אנשים מוכשרים רבים מתחומים שונים וממערכות אמוניות וערכיות מגוונות ושונות. יש טיפול לזוגות בשיטות שונות של תרפיה, של מגע, של מדיטציה וכמובן של הידברות, יש טיפולים שמשכם ארוך וכאלו שמתפרשים על זמן קצר, כאלו שמעודדים רפלקסיה בצוותא על המערכים הזוגים ותבניות ההדחקה וטיפולים אחרים לזוגות שמעודדים דווקא את החוויה הספונטנית והאקסטטית שמתוכה תפציע בשנית שלהבת הקשר הזוגי.

טיפול לזוגות במסגרת תומכת וקשובה

בין אם בחרתם במסגרת טיפול בקליניקה או לקבל טיפול זוגי באינטרנט, בהתאם לסולם ערכיכם, עליכם לבטוח ולהאמין ביכולתו של המטפל זוגי לסייע לכם, אם יש לאחד מפני הזוג ספק שאינו מצליח להשהות לגבי יכולתו של המטפל הספציפי לטפל הרי כול ניסיון הטיפול נפגע ומוטל בספק. על רקע זה כול תובנה תטורפד והטיפול יכשל, לכן כדאי יחדלהסכים על צורת הטיפול המועדפת ולהסכים על המטפל. יחד עם זאת מטיפול לזוגות יוצא פרי טוב פעמים רבות על אף השתתפות רק אחד מבני הזוג, דומה שבהנחייה נכונה ניתןאף שרק במעמד צד אחד כבר תחול הטבה בתקשורת מעצם שיתוף התובנות של הטיפול את צד הזוג שבחר שלא להצטרף.

למי טיפול זוגי אונליין יתאים?

טיפול זוגות מתאים לזוגות שהיו חברים טובים ואוהבים להוטים שלפתע מוצאים ששלהבת תשוקתם דועכת וחברותם נוקשה, למי שמרגישים יותר ויותר מחנק בקשר הזוגי כאילו הקשר הוא זה המונע מהם את הגשמתם העצמית כפי שהיא נתפסת על ידם, זוגות שאחרי שינוי גדול בחייהם, לאחר החתונה, לאחר הילד הראשון, במשבר הארבעים, עם שינוי אמוני גדול של אחד מבני הזוג כמו התחלת חזרה בתשובה וכו". למעשה כול זוג המעוניין בשיפור התקשורת האינטימית והצללתה יפיק תועלת ממסגרת טיפול לזוגות. ניתן למצוא ולהתעניין בטיפול לזוגות המתאים לכם במסגרות שונות באינטרנט, דרך החברים ובאמצעות חידוד ומיקוד תחומי העניין שלכם למטפל שדרך טיפולו ועולמו הערכי משיקים להם.